Zaznacz stronę

Miesiąc maj przynosi czas potężnych zmian, a my mamy okazję przygotować nasze ciało fizyczne i umysł, aby złapać możliwości, które się dla nas otwierają. Energia jest wysoka, więc spójrzmy jak możemy z maksymalizować korzyści z tego fortunnego dla nas czasu.

Liczba 5 reprezentuje tematykę ciała fizycznego, podróży, komunikacji, zdolności adaptacyjnych i potrzeby doświadczenia nowego poziomu wolności w życiu. W zbiorowej psychice pojawi się potrzeba „Idź na całość!”, co da początek wielu nowym biznesom i kreatywnym przedsięwzięciom.

Jak więc najlepiej wykorzystać ten czas na rozkwit i dobrostan? 

Sprawdź w maju swoje zdrowie i zadaj sobie pytanie: „Czy moje ciało fizyczne i ogólny stan zdrowia są w porządku?”. Następnie dokonaj wszelkich zmian, które są niezbędne abyś znalazła się na najwyższym poziomie samopoczucia.. Nawet małe korekty mogą przyłożyć się do dużych zmian w czasie, a to ostatecznie doprowadzi cię na właściwy kurs.

Innym aspektem liczby 5 jest wytrzymałość. Nie tylko fizyczna, ale również ta na poziomie duchowym i emocjonalnym. Nasza wytrzymałość będzie testowana i teraz mamy okazję wymyślić nowe sposoby nawigowania po ciągle zmieniającym się krajobrazie życia.

Kiedy liczba 5 jest w swoim negatywnym aspekcie, może być impulsywna i nachalna, więc sprawdź siebie, gdy czujesz, że twoja energia doprowaca cię do emocjonalnego kołowrotka. 

Jeśli znajdziesz się pod presją kogoś, stwórz „punkt kontrolny” dla jego intencji. Mówiąc coś w stylu: „Wow, to całkiem sporo do przemyślenia! Będę potrzebował kilku dni, aby to uporządkować, a następnie wrócę do ciebie z solidną odpowiedzią.” Daj sobie czas i przestrzeń, abyś mogła zbalansować swoją rzeczywistość w tym miesiącu – bez przekraczania swoich granic.

Przyszłość jest tak jasna, jak ją sobie stworzymy, a bardzo dobrą wiadomością jest to, że wiele wydarzeń, które zostały wstrzymane w ciągu ostatnich 3 lat, wraca na właściwe tory. 

Zainspiruj się poczuciem przygody, planując podróże i zobacz jak w te wakacje możesz zadbać o dokarmienie swojego ducha. Wspólnota jest kluczem, ponieważ otwiera drzwi do rodzaju duchowego pożywienia, którego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Życie jest tajemnicą i nie tyle chodzi o to, aby wszystko rozgryźć przed ruszeniem do przodu, ale bardziej o to, aby wykonać świadomy skok wiary w kierunku własnej ewolucji. 

Maj jest miesiącem, w którym można zasiać ziarna na przyszłość i jak to mówią w świecie wspinaczek górskich: „Kiedy masz wątpliwości… idź dalej!”.

Cudnego maja! 

Tekst zainspirowany opisem numerologii według Nam Hari Kaur.